Позитива, Инспиративни слики

За добрината...

16 март, 10:27

Ниеден чин на добрина, па колку и да изгледа мал и неважен, никогаш не е залуден.


автор: Stojanovska Elena

Оваа вест е прочитана 3012 пати.

Коментари [0]

Додади коментар


Безбедносен Код:
Security Image  Освежи

Коментар


НА ДЕНЕШЕН ДЕН

18 Мај

18 Мај
Во 1872 година во селото Влахи, Мелничко, во Пиринска Македонија, денешна Бугарија, е роден Јане Сандански, еден од најистакнатите македонски револуционери, познат и почитуван војвода и одличен раково
© 2022 МОЈ ПОРТАЛ  Сите права се заштитени.   изработено од Асидус