Позитива, Инспиративни слики

Давај колку што можеш

21 мај, 11:27

Давај колку што можеш. За некого тоа значи повеќе отколку што можеш за замислиш.


автор: Stojanovska Elena

Оваа вест е прочитана 1828 пати.

Коментари [0]

Додади коментар


Безбедносен Код:
Security Image  Освежи

Коментар


НА ДЕНЕШЕН ДЕН

6 Јуни

6 Јуни

Во 1799 година, во Москва е роден познатиот руски поет и основач на модерната руска литература, Александар Сергеевич Пушкин.

© 2023 МОЈ ПОРТАЛ  Сите права се заштитени.   изработено од Асидус