Автомобили

Chevrolet Corvette Stingray – кабриолет

Chevrolet Corvette Stingray – кабриолет
05 март, 07:33

На саемот за автомобили, кој денес се одржува во Женева, ќе биде прикажан само концептот од овој на изглед моќен автомобил. 

Најубавите Aston Martin автомобили на Џемс Бонд

Најубавите Aston Martin автомобили на Џемс Бонд
21 февруари, 06:33

Погледнете некои од најубавите модели на Aston Martin во кои уживаше тајниот агент.

Golf 7: Лудило во Европа

Golf 7: Лудило во Европа
14 февруари, 08:00

Деветта година по ред, Golf 7 е најпродаваниот автомобил во Европа.

Lamborghini Aventador LP700-4 Roadster е распродаден до 2014

Lamborghini Aventador LP700-4 Roadster е распродаден до 2014
05 февруари, 06:51

Lamborghini може да се гордее на својот Aventador Roadster кој веќе е распродаден во голем број, а порачките се пополнети сè до летото, 2014.

Toyota Prius +

Toyota Prius +
01 февруари, 10:00

Toyota Prius + се најде во првите три најпродавани автомобили во светот за 2012 година, веднаш после Корола и Фокус.


НАЈПОПУЛАРНИ ВЕСТИ

ПОПУЛАРНО

© 2018 MOJ PORTAL  All Rights Reserved.   изработено од Асидус