Позитива, Инспиративни слики

Совршен ден

03 јуни, 11:43

Ова е совршен ден од кој можеш да го извлечеш најдоброто. Кажи некому дека го сакаш, насмевни се некому, подари прегратка, држи нечија рака или биди некому пријател и најди малку време да слушнеш што има да ти каже.

 


автор: Stojanovska Elena

Оваа вест е прочитана 1662 пати.

Коментари [0]

Додади коментар


Безбедносен Код:
Security Image  Освежи

Коментар


НА ДЕНЕШЕН ДЕН

11 август

11 август

Во 1999 година настанало потполно затемнување на Сонцето какво во Британија не било видено од 1927, а во Европа од 1990 година.

© 2022 МОЈ ПОРТАЛ  Сите права се заштитени.   изработено од Асидус