Позитива, Мисли

Ако си богат...

09 март, 02:17

„Ако си богат, подари дел од богатството, ако си сиромашен, подари дел од срцето”.

Секој може некому да подари нешто и секој подарок е исто вреден сè додека е даден искрено и со љубов.

 


автор: Stojanovska Elena

Оваа вест е прочитана 1730 пати.

Коментари [0]

Додади коментар


Безбедносен Код:
Security Image  Освежи

Коментар


НА ДЕНЕШЕН ДЕН

11 август

11 август

Во 1999 година настанало потполно затемнување на Сонцето какво во Британија не било видено од 1927, а во Европа од 1990 година.

© 2022 МОЈ ПОРТАЛ  Сите права се заштитени.   изработено од Асидус