Техно Свет

Што да играте на вашиот android?

Што да играте на вашиот android?
03 септември, 05:18

Ако и вие сте дел од групата корисници на android секој слободен момент искористете го за добра игра.

Што се брзи гуми?

 Што се брзи гуми?
26 август, 12:59

Дали го имате слушнато терминот брзи гуми, дали знаете што се всушност брзи гуми?

Twitter со нови правила

Twitter со нови правила
05 август, 13:46

Социјалната мрежа Twitter воведува нови правила за контрола на употреба на навредливи зборови, откако неколку жени од Британија се пожалиле дека имаат добиено огромен број на вознемирувачки, заканувачки и погрдни пораки.

Запознајте ја новата Ford Kuga

Запознајте ја новата Ford Kuga
23 јули, 06:35

 Со подобрен стил и изглед го задржува своето место во групата на најдобри сув возила. 

Почувствувајте ја разликата со Ford B-MAX

Почувствувајте ја разликата со Ford B-MAX
26 јуни, 08:10

Со своите одлични перформанси, примамливиот изглед и просторот кој го нуди, Ford B-MAX ќе го освои секој ваш поглед. B-MAX автомобилот е произведен според одличниот Ford Fiesta.


© 2022 МОЈ ПОРТАЛ  Сите права се заштитени.   изработено од Асидус